Chciałbyś spróbować gry w Airsoft, a nie posiadasz własnego sprzętu? Ten "problem" właśnie przestał istnieć. Możesz bez żadnego problemu wypożyczyć sobie sprzęt do gry w airsoft i stanąć w szeregach maniaków na zlotach, bądź też postrzelać ze znajomymi!

 

U nas znajdziesz wszystko co potrzebne jest do tej przygodny. Wystarczy kontakt telefoniczny pod numerem 500-124-360 i telefoniczna rezerwacja sprzętu!

Wypożycz zestaw, w który wchodzą:

replika karabinu G36 (wersja AEG) wraz z dwoma magazynkami (typu hi-cap)
naładowana bateria
maska paintballowa do ochrony oczu i twarzy
bluza od munduru
Kulki potrzebne do prawidłowej eksploatacji repliki nie znajdują się w zestawie.

To wszystko w kwocie 50zł na dzień za komplet! W przypadku wypożyczenia większych ilości kompletów lub na dłuższy okres ceny będą ustalane indywidualnie.

Garść ważnych informacji:

Prosimy rezerwować repliki co najmniej dwa dni przed ich wypożyczeniem. Pozwoli nam to przygotować cały zestaw na czas i usprawnić obsługę.
Przy wypożyczeniu zestawu spisywana jest umowa na podstawie dwóch dokumentów tożsamości (np. dowód osobisty i prawo jazdy)
Przy wypożyczeniu pobierana jest kaucja w wysokości 200zł za komplet. Jeśli zestaw zwrócony będzie na czas i nie zniszczony (pomijając naturalny proces zużycia) kaucja będzie zwracana.