Airsoft (ASG) to gra militarno-strategiczna, wymagająca drużynowego zgrania, oraz woli walki i zwycięstwa. Rozgrywka pozwala zasmakować mocnych wrażeń, sportowej rywalizacji. Dodatkowo jest to świetny sposób na rozładowanie stresów. Siła, wytrzymałość, doświadczenie, czy płeć nie ma znaczenia. ASG to zabawa dla każdego!


Uczestnika imprezy ASG zaopatrujemy w replikę karabinu, maskę, bluzę mundurową oraz cały sprzęt potrzebny do zabawy. Zawsze na początku przeprowadzimy krótkie BHP, mając na celu bezpieczeństwo uczestników, i tym samym umożliwiamy nawet osobom początkującym dobrą zabawę.


W ofercie zapewniamy repliki ASG karabinu G36, zapasowe magazynki, kulki bez limitu, maski paintballowe do ochrony twarzy oraz inne akcesoria do niezapomnianej zabawy.
Zarówno teren rozgrywki jak i czas ustalamy indywidualnie pod klienta. Dysponujemy 30 kompletami do zorganizowania zabawy, integracji, pikniku, itp.

 

Posiadamy odpowiedni sprzęt aby zorganizować strzelnicę ASG, w której udział będzie mógł wziąć każdy! Każdy, kto po krótkim instruktarzu uniesie replikę karabinu, żeby oddać strzał.

Cena imprezy będzie ustalana z klientem indywidualnie po ustaleniu szczegółów.

Masz pytania, nie czekaj - pisz lub dzwoń!
telefon: +48 500-124-360
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z wybranymi zdjęciami z przeprowadzonych imprez.