Z pewnością przyjdzie, lub właśnie przyszedł ten dzień, gdzie podejmujesz decyzję o oddaniu repliki na serwis.

Jak to zrobić, aby ułatwić pracę serwisowi? Jakie informacje będą potrzebne? Co sam musisz wiedzieć oddając ją na serwis? Tego dowiesz się z tego krótkiego artykułu.

To, że nie znasz się na serwisie, to nic nie znaczy. To, że nie wiesz co znajduje się w środku repliki, również. Prawdopodobnie jeśli myślisz o tuningu, to masz za sobą przynajmniej kilka „strzelanek” i widzisz już co należałoby poprawić.

Prędzej czy później każdy z nas – airsoftowców, staje przed decyzją komu powierzyć serwis repliki.  Decyzję zostawiamy Wam, ponieważ każdy ma inne potrzeby i możliwości, choćby finansowe. W tym artykule chcemy przybliżyć Wam pokrótce temat serwisu/tuningu replik, jego kierunek i możliwości oraz w jaki sposób Wy możecie ułatwić pracę serwisom. Zapraszamy do lektury.

Jeśli zepsuła Ci się replika i zamierzasz ją powierzyć nam w celu naprawy, nie musisz nic wiedzieć o zasadzie jej działania . Nie musisz szukać informacji co mogło się zepsuć. Z racji lat doświadczenia, nam będzie zdecydowanie łatwiej ją zdiagnozować oraz naprawić. 

Jeszcze nie dawno strzelała ładnie i daleko, od jakiegoś czasu coraz gorzej. Czym to może być spowodowane?